Apie mus

Tradicinė buhalterinė apskaita yra viena iš daugiausiai stagnuojančių sričių. Čia buhalteriai ir klientai dažnai kalba skirtingomis kalbomis, o darbo metodai panašūs į buvusius prieš 50 metų. Tai nuolat kelia rūpesčių įmonių vadovams ir patiems buhalteriams.

Esame patyrę savo sričių profesionalai, prisidėję prie 300+ klientų turinčios apskaitos įmonės sėkmės. Siūlome kitokias, šiuolaikiško verslo poreikius atitinkančias, elektronines buhalterijos paslaugas. Mūsų paslaugos remiasi žmogiškumu, skaidrumu ir paprastumu. Klientus konsultuojame dažnai ir paprastais terminais, el. priemonėmis sutaupome daug klientų laiko ir siūlome nepralenkiamą kainą. Kaip mums tai pavyksta? Tiesiog daugumą procesų automatizavome ir perkėlėme į internetą, o ne darome rankomis, kas yra įprasta.

Kam eiti į banką daryti pavedimo už 2 , jei tą patį gali padaryti internetu beveik nemokamai? Su buhalterija yra panašiai - kam gaišti laiką susitikimams su buhalteriu, norint perduoti popierius ar sužinoti klientų skolas bei įmonės rodiklius? Visą tai nemokamai per kelias minutes gali atlikti internetu ar telefono progremėlėje. Bet kada, iš bet kur. 

Elektroninė apskaita - tai buhalterijos ateitis. Patirkite ateitį šiandien!

Andrius Tamašauskas,
„Eureka“ įkūrėjas ir vadovas

Karjera

Turime daug darbo ir pastoviai ieškome ne darbuotojų, o šeimos narių. Jei sieki geriausio, nori dirbti ir užsidirbti, kviečiame prisijungti! Skambink +370 626 90000 arba siųsk savo CV el. paštu andrius@eureka.lt.

Komanda

Direktorius, įkūrėjas
Andrius Tamašauskas

Išsilavinimas: aukštasis, VU programų sistemos.

Patirtis: IT srityje nuo 2002, nuo 2010 vadovaujant ir vystant inovatyvius verslus, buhalterijos srityje nuo 2016.

Įmonių teisės advokatė
Renata Tamašauskienė

Išsilavinimas: aukštasis teisinis, MRU teisės bakalauras ir magistras, advokato kvalifikacija.

Patirtis: Verslo ir įmonių teisės srityje nuo 2007, 3 metai teisės dėstyme, buvusi Lietuvos Advoktūros generalinė Sekretorė (Viceprezidentė).

Vyr. buhalterė
Justina Krasovska

Išsilavinimas: aukštasis finansinis ir vadybinis, VU TVM Tarptautinio verslo bakalauras ir MRU Veiklos audito magistras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2011.

Vyr. buhalterė
Erika Viskontaitė

Išsilavinimas: aukštasis ekonominis ir finansinis, VGTU Ekonomikos bakalauras ir MRU Finansų valdymo magistras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2015.

Buhalterė
Živilė Traškevičiūtė

Išsilavinimas: aukštasis ekonominis, VU Ekonomikos bakalauras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2017.

Atsiliepimai
2019, Sausis

Savo srities profesionalai, greitai ir kokybiškai atlikti darbai. Rekomenduoju.

Edvinas Šalčius
MB "Esoltas" direktorius

2018, Balandis

Dėkoju vadovui Andriui už konsultacijas ir Erikai už greitą ir sklandų įmonės įsteigimą. Rekomenduoju Eureka steigiant naują verslą ir tikiuosi tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo buhalterinių paslaugų srityje.

Nidas Jurjonas
UAB "Guruma" direktorius

2018, Sausis

Labai sklandus ir greitas organizacijos įregistravimas, ir konkurencingos buhalterinės apskaitos kainos. Rekomenduoju!

Karolina Želvė
VšĮ "Paveldo interpretacija" direktorė

2017, Gruodis

Eureka paslaugas vertinu puikiai. Draugui jau rekomendavau. Atvyks pas mane pasižiūrėti, pabandyti, jei patiks, turėsite naują klientą.

Darius Kazlauskas
UAB "Jurgaiva" direktorius

2017, Rugpjūtis

Kruopšti ir tvarkinga buhalterė. Viską atliekanti laiku, tvarkingas dokumentacijos archyvavimas, ko pasekoje, prireikus, labai greitai randamas reikiamas dokumentas.

Donatas Andriulis
UAB „Domodus“ direktorius

2018, Spalis

Operatyviai, informatyviai, atsakingai ir paslaugiai. Aciu uz kantrybe ir profesionaluma!

Erika Valienė
MB "Eridenta" direktorė

2018, Vasaris

UAB „EUREKA LT“ Įsteigė mums įmonę. Viskas vyko greitai ir sklandžiai. Eureka LT vadovas prieš steigimą pakomentavo juridinių asmenų teisinių formų skirtumus. Gavęs išsamę informaciją ramiai pasirinkau labiausiai tinkamą formą mūsų veiklai. Po steigimo pasirašėme buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartį. Šią įmonę rekomenduoju.

Tadas Kaminskis
UAB ,,Gandis" direktorius

2018, Sausis

Dėkojame už kompetetingą pagalbą bei puikų, greitą darbą steigiant MB. Linkime kuo daugiau klientų. Rekomenduoju Eureką steigiant bet kokią įmonę - tai realus pinigų bei, kas svarbiau, laiko taupymas! Sėkmės Jums.

Sofija Jafishova
MB "Jandenta" bendrasavininkė

2017, Lapkritis

Eureka paslaugomis pradėjome naudotis dėl greito, malonaus ir efektyvaus kolektyvo bendravimo, patrauklių ir aiškių paslaugų kainų ir Eurekos sistemos galimybių atitikimo mūsų įmonės poreikiams. Rekomenduoju Eurekos įmonę buhalterinėms paslaugoms tvarkyti visoms smulkioms ir vidutinėms įmonėms - sutaupyste pinigų ir laiko!

Aidas Papreckis
UAB "Nauja Era" direktorius