Apie mus

Tradicinė buhalterinė apskaita yra viena iš daugiausiai stagnuojančių sričių. Čia buhalteriai ir klientai dažnai kalba skirtingomis kalbomis, o darbo metodai panašūs į buvusius prieš 50 metų. Tai nuolat kelia rūpesčių įmonių vadovams ir patiems buhalteriams.

Esame patyrę savo sričių profesionalai, prisidėję prie 300+ klientų turinčios apskaitos įmonės sėkmės. Siūlome kitokias, šiuolaikiško verslo poreikius atitinkančias, elektronines buhalterijos paslaugas. Mūsų paslaugos remiasi žmogiškumu, skaidrumu ir paprastumu. Klientus konsultuojame dažnai ir paprastais terminais, el. priemonėmis sutaupome daug klientų laiko ir siūlome nepralenkiamą kainą. Kaip mums tai pavyksta? Tiesiog daugumą procesų automatizavome ir perkėlėme į internetą, o ne darome rankomis, kas yra įprasta.

Kam eiti į banką daryti pavedimo už 2 , jei tą patį gali padaryti internetu beveik nemokamai? Su buhalterija yra labai panašiai - kam gaišti laiką susitikimams su buhalteriu, norint perduoti popierius ar sužinoti klientų skolas bei įmonės rodiklius? Visą tai nemokamai per kelias minutes gali atlikti internetu ar telefono progremėlėje. Bet kada, iš bet kur. 

Elektroninė apskaita - tai buhalterijos ateitis. Patirkite ateitį šiandien!

Andrius Tamašauskas,
„Eureka“ įkūrėjas ir vadovas

Karjera

Turime daug darbo ir pastoviai ieškome ne darbuotojų, o šeimos narių. Jei esi nuoširdi (-us), mėgstanti (-s) bendrauti, siekanti (-s) geriausio, norinti (-s) dirbti ir užsidirbti, kviečiame prisijungti! Skambink +370 674 55135 arba siųsk savo CV el. paštu andrius@eureka.lt.

Komanda

Vadovas, įkūrėjas
Andrius Tamašauskas

Išsilavinimas: aukštasis, VU programų sistemos.

Patirtis: 15 metų IT srityje, iš jų 7 metai vadovaujant ir vystant inovatyvius verslus.

Specializacija: inovacijos, klientų aptarnavimas, smulkių įmonių administravimas ir optimizavimas, vertybėmis paremtas vadovavimas, marketingas.

Buhalterė
Renata Baldygina

Išsilavinimas: aukštasis finansinis ir buhalterinis, VU magistro laipsnis.

Patirtis: 3 metai buhalterijos srityje.

Specializacija: UAB, MB, Všį, Asoc., paslaugų, prekybos, gamybos įmonės. Užsienio akcininkų kontroliuojamos įmonės.

Vyr. Buhalterė
Jovita Kalantaitė

Išsilavinimas: aukštasis finansinis ir buhalterinis, VU magistro laipsnis.

Patirtis: 6 metai buhalterijos srityje.

Specializacija: UAB, MB, Všį, Asoc., statybos, paslaugų, prekybos, gamybos įmonės. Įmonių auditai. Didelių įmonių apskaita.

Partnerė, verslo teisės advokatė
Renata Tamašauskienė

Išsilavinimas: aukštasis teisinis, MRU magistro laipsnis, advokato kvalifikacija.

Patirtis: 10 metų verslo teisės srityje, 3 metai teisės dėstyme.

Specializacija: verslo ir mokesčių teisė.

Atsiliepimai
2017, Rugpjūtis

Kruopšti ir tvarkinga buhalterė. Viską atliekanti laiku, tvarkingas dokumentacijos archyvavimas, ko pasekoje, prireikus, labai greitai randamas reikiamas dokumentas.

Donatas Andriulis
UAB „Domodus“ direktorius

2017, Rugpjūtis

Renata Baldygina yra atsakinga, kruopšti darbuotoja, kuri laiku ir kokybiškai atlieka jai pavestas užduotis. Ji yra draugiška, komunikabili, nebijo imtis naujų užduočių, domisi naujovėmis ir pritaiko jas darbe.

Liudmila Stankevičienė

2017, Rugpjūtis

Renata yra labai greita ir operatyvi, neatidedanti darbų vėliau, iš karto priimanti sprendimus. 

Agnė Mekšėnaitė