Apie mus

Tradicinė buhalterinė apskaita yra viena iš daugiausiai stagnuojančių sričių. Čia buhalteriai ir klientai dažnai kalba skirtingomis kalbomis, o darbo metodai panašūs į buvusius prieš 50 metų. Tai nuolat kelia rūpesčių įmonių vadovams ir patiems buhalteriams.

Esame patyrę savo sričių profesionalai, prisidėję prie 300+ klientų turinčios apskaitos įmonės sėkmės. Siūlome kitokias, šiuolaikiško verslo poreikius atitinkančias, elektronines buhalterijos paslaugas. Mūsų paslaugos remiasi žmogiškumu, skaidrumu ir paprastumu. Klientus konsultuojame dažnai ir paprastais terminais, el. priemonėmis sutaupome daug klientų laiko ir siūlome nepralenkiamą kainą. Kaip mums tai pavyksta? Tiesiog daugumą procesų automatizavome ir perkėlėme į internetą, o ne darome rankomis, kas yra įprasta.

Kam eiti į banką daryti pavedimo už 2 , jei tą patį gali padaryti internetu beveik nemokamai? Su buhalterija yra panašiai - kam gaišti laiką susitikimams su buhalteriu, norint perduoti popierius ar sužinoti klientų skolas bei įmonės rodiklius? Visą tai nemokamai per kelias minutes gali atlikti internetu ar telefono progremėlėje. Bet kada, iš bet kur. 

Elektroninė apskaita - tai buhalterijos ateitis. Patirkite ateitį šiandien!

Andrius Tamašauskas,
„Eureka“ įkūrėjas ir vadovas

Karjera

Turime daug darbo ir pastoviai ieškome ne darbuotojų, o šeimos narių. Jei sieki geriausio, nori dirbti ir užsidirbti, kviečiame prisijungti! Skambink +370 626 90000 arba siųsk savo CV el. paštu andrius@eureka.lt.

Komanda

Direktorius, įkūrėjas
Andrius Tamašauskas

Išsilavinimas: aukštasis, VU programų sistemos.

Patirtis: IT srityje nuo 2002, nuo 2010 vadovaujant ir vystant inovatyvius verslus, buhalterijos srityje nuo 2016.

Įmonių teisės advokatė
Renata Tamašauskienė

Išsilavinimas: aukštasis teisinis, MRU teisės bakalauras ir magistras, advokato kvalifikacija.

Patirtis: Verslo ir įmonių teisės srityje nuo 2007, 3 metai teisės dėstyme, buvusi Lietuvos Advoktūros generalinė Sekretorė (Viceprezidentė).

Vyr. buhalterė
Justina Krasovska

Išsilavinimas: aukštasis finansinis ir vadybinis, VU TVM Tarptautinio verslo bakalauras ir MRU Veiklos audito magistras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2011.

Vyr. buhalterė
Erika Viskontaitė

Išsilavinimas: aukštasis ekonominis ir finansinis, VGTU Ekonomikos bakalauras ir MRU Finansų valdymo magistras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2015.

Buhalterė
Živilė Traškevičiūtė

Išsilavinimas: aukštasis ekonominis, VU Ekonomikos bakalauras.

Patirtis: Buhalterijos srityje nuo 2017.

Karjera