Įmonės registracijos adresas

Greitai, per 15 min., el. nuotoliniu būdu įmonei suteiksime registracijos adresą Perkūnkiemio g. 19, Vilnius. Esant poreikiui, galėsite pigiai laiškus persiųsti į bet kurį Lietuvos adresą ar juos atsiimti prekybos centro BIG pašto skyriuje. Adresą suteikiame elektroniniu būdu. Visos įstaigos ir notarai priima ar privalo priimti elektroninius adreso sutikimus, nes jie yra pasirašyti el. parašu ir lygiaverčiai popieriniams adreso sutikimams. Taip jūs sutaupote laiko ir pinigų.

Perkūnkiemio g. 19, Vilnius

- Solidus ir teisiškai tvarkingas adresas be kabineto numerio.
- Naujos statybos administracinės ir gyvenamosios paskirties pastate.
- Gera vieta žinomame Perkūnkiemio administracinių pastatų rajone, kur įsikūrę daug garsių įmonių.
- Pigus laiškų persiuntimas norimu adresu arba atsiėmimas pašto skyriuje PC BIG. 

  • 19  su PVM - 1 metams (19 €/metai).
  • 35  su PVM - 2 metams (17,5 €/metai).
  • 49  su PVM - 3 metams (16,33 €/metai).
  • 69  su PVM - 5 metams (13,80 €/metai).
  • 99  su PVM - 10 metų    (9,9 €/metai).
imones registracijos adresas

KAIP GAUSIU LAIŠKUS?

Kiek mums žinoma, Lietuvoje laiškus įmonės buveinės adresu dar siunčia antstoliai, teismai, patentų biuras, ES paramos agentūros ir besireklamuojantys. VMI, SODRA ir kitos pagrindinės institucijos bendrauja el. paštu ir popierinius laiškus siunčia tik labai retais atvejais. Dėl šios priežasties ir kad jūsų laiškai nepasimestų, mūsų adresas pašto dėžutės neturi. Esant poreikiui, Lietuvos pašte bet kada galite užsisakyti vieną iš korespondencijos administravimo paslaugų (neužsisakius, laiškai nebus gaunami):

  • Laiškų atsiėmimą PC "BIG" pašto skyriuje už 3,59 € + PVM per mėnesį, neribotam laiškų skaičiui. Tai patogu, nes jūsų laiškai niekada nedings ir bet kada galėsite pasiskambinti į pašto skyrių ir sužinoti ar jums yra siųstų laiškų bei kas yra jų siuntėjai.
  • Laiškų persiuntimą į bet kurį Lietuvos adresą už 1,64 € + PVM už laišką arba už 16,52 € + PVM per mėnesį neribotam laiškų skaičiui. Šiuo atveju laiškai PC "BIG" pašto skyriaus net nepasiekia ir keliauja tiesiai pas jus.

KAIP ĮSIGYTI?

1. Apmokėkite už norimą laikotarpį

Padarykite pavedimą žemiau nurodytais mūsų rekvizitais ir el. paštu info@eureka.lt atsiųskite pavedimo kopiją. Pavedimo atlikimas laikomas užsakymo patvirtinimu ir sutikimu su mūsų adreso teikimo taisyklėmis, nurodytomis adresu: adresosalygos.eureka.lt.

Gavėjas: Eureka.lt, MB
Sąsk. nr.: LT137300010151376664 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Už registracijos adresą įmonei [įmonės pavadinimas]
Suma: [Pasirinktos trukmės kaina]

2. Įveskite adreso duomenis

Steigdami įmonę ar keisdami buveinės adresą Registrų centro savitarnoje ieškokite pagal unikalų numerį: 4400-1646-8009:9744, jei nerasite - pagal adresą Perkūnkiemio g. 19, Vilnius. Patalpos savininkas Eureka.lt, MB, įm. kodas 304467100.

3. Gaukite mūsų patvirtinimą

Įvedę adreso duomenis, susisiekite el. paštu info@eureka.lt arba tel. 8 5 238 0000 ir sutikimą patvirtinisime.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite 8 5 238 0000 arba rašykite į info@eureka.lt ir mielai atsakysime.