Įmonės registracijos adresas

Greitai, per 5 min., el. nuotoliniu būdu įmonei suteiksime registracijos adresą Perkūnkiemio g. 19, Vilnius. Esant poreikiui, galėsite pigiai laiškus persiųsti į bet kurį Lietuvos adresą ar juos atsiimti Lietuvos pašto skyriuje šalia PC „BIG”. Adresą suteikiame elektroniniu būdu. Visos įstaigos ir notarai priima ar privalo priimti elektroninius adreso sutikimus, nes jie yra pasirašyti el. parašu ir lygiaverčiai popieriniams adreso sutikimams. Taip jūs sutaupote laiko ir pinigų.

Perkūnkiemio g. 19, Vilnius

– Solidus ir teisiškai tvarkingas adresas be kabineto numerio.
– Naujos statybos administracinės ir gyvenamosios paskirties pastate.
– Gera vieta žinomame Perkūnkiemio administracinių pastatų rajone, kur įsikūrę daug garsių įmonių.
– Pigus laiškų persiuntimas norimu adresu arba atsiėmimas pašto skyriuje šalia PC „BIG”. 

  • 19   1 metams (19 €/metai).
  • 35  – 2 metams (17,5 €/metai).
  • 49  – 3 metams (16,33 €/metai).
  • 69  – 5 metams (13,80 €/metai).
  • 99  – 10 metų    (9,9 €/metai).
imones registracijos adresas

KAIP GAUSIU LAIŠKUS?

Kiek mums žinoma, Lietuvoje laiškus įmonės buveinės adresu dar siunčia antstoliai, teismai, patentų biuras, ES paramos agentūros ir besireklamuojantys. VMI, SODRA ir kitos pagrindinės institucijos bendrauja el. paštu ir popierinius laiškus siunčia tik labai retais atvejais. Dėl šių priežasčių mūsų adresas pašto dėžutės neturi, tačiau esant poreikiui Lietuvos pašte galite užsisakyti vieną iš korespondencijos administravimo paslaugų (neužsisakius Lietuvos pašte, laiškai nebus gaunami):

  • Laiškų atsiėmimą Lietuvos pašto skyriuje šalia PC „BIG” už kelis eurus per mėnesį, neribotam laiškų skaičiui. Tai patogu, nes jūsų laiškai niekada nedings ir bet kada galėsite pasiskambinti į pašto skyrių ir sužinoti ar jums yra siųstų laiškų bei kas yra jų siuntėjai.
  • Laiškų persiuntimą į bet kurį Lietuvos adresą mokant už kiekvino laiško persiuntimą arba abonentinį mėnesinį mokestį neribotam laiškų skaičiui. Šiuo atveju laiškai nei mūsų adreso nei pašto skyriaus šalia PC „BIG” net nepasieks ir keliaus tiesiai pas jus.

KAIP ĮSIGYTI?

1. Apmokėkite už norimą laikotarpį

Padarykite pavedimą žemiau nurodytais mūsų rekvizitais ir el. paštu adresai@eureka.lt atsiųskite pavedimo kopiją. Pavedimo atlikimas laikomas užsakymo patvirtinimu ir sutikimu su mūsų adreso teikimo taisyklėmis, nurodytomis adresosalygos.eureka.lt.

Gavėjas: Eureka adresai, MB
Sąsk. nr.: LT977300010171584229 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Už registracijos adresą įmonei [įmonės pavadinimas]
Suma: [Pasirinktos trukmės kaina]

2. Įveskite adreso duomenis

Steigdami įmonę ar keisdami buveinės adresą Registrų centro savitarnoje ieškokite pagal unikalų numerį: 4400-1646-8009:9744, jei nerasite – pagal adresą Perkūnkiemio g. 19, Vilnius. Patalpos savininkas Eureka adresai, MB, įm. kodas 306050212.

3. Gaukite mūsų patvirtinimą

Įvedę adreso duomenis, susisiekite el. paštu adresai@eureka.lt arba tel. 8 5 238 0000 ir sutikimą patvirtinisime.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite 8 5 238 0000 arba rašykite į adresai@eureka.lt ir mielai atsakysime.