Buhalterinių paslaugų kainos

Elektroninės apskaitos planai

(kainos nurodytos be PVM)

Mikro Minimalus Mažas Populiarus Plius Didelis Individualus
Ne PVM mokėtojams 29 49 59 79 139 189 Pagal
susitarimą
PVM mokėtojams 49 69 99 139 199 249 Pagal
susitarimą
Nemokamų buhalterinių operacijų per mėnesį
(visų pagrindinių buhalterinių operacijų įvedimas ir apskaita. Operacijos apskaičiuojamus sudėjus: pirkimo ir pardavimo sąskaitų sk. + piniginių operacijų (bankinių ir grynųjų) sk. + ilgalaikio turto sk. + automobilių sk. )
0 10 50 100 200 300 Pagal
susitarimą
Nemokama darbuotojų ir kitų išmokėjimų fiziniams asmenims apskaita 
(apskaita ir deklaravimas: darbuotojai su pastoviu darbo grafiku, išmokėjimai MB nariams, dividendai, komandiruotės, autorinės sutartys, paslaugų pirkimai iš fizinio asmens, kai neišrašoma sąskaita)
0 1 1 2 5 7 Pagal
susitarimą
Papildomo darbuotojo ar kito išmokėjimo fiziniam asmeniui apskaita viršijus planą 5-10 €/vnt.
Papildoma buhalterinė operacija viršijus planą 1 €/op.
Elektroninės apskaitos savitarna
(internetu bet kada galite išsirašyti sąskaitas su savo įmonės logotipu, matyti ir išsisaugoti savo klientų bei tiekėjų skolas, permokas, įmonės pelną, balansą, pajamas, išlaidas, pinigų likutį, analizuoti duomenis įvairiais pjūviais, pvz. pagal projektus ir kt.)
Nemokamai, 1 vartotojas. Papildomi už 5 €/mėn.
Automatinis sąskaitų importavimas ar generavimas 
(pardavimo sąskaitų importavimas į sistemą excel formatu, automatinė jungtis su elektronine parduotuve, kitu web servisu (API) ar kompiuteriniu kasos aparatu (POS), automatinis periodinių sąskaitų išrašymas)
0,04-0,15 €/sąsk.
Metų uždarymo mėnesio dalis Nemokamai
Mėnesinės deklaracijos Nemokamai
Asmeninė vyr. buhalterė Nemokamai
Konsultavimas telefonu ir el. paštu Neribotai
Registracija PVM mokėtoju Nemokamai
Sutarties terminas Neterminuota
Apskaitos perėmimas iš kito buhalterio Nemokamai
Įmonės įsteigimas per 1-3 d.d. Nemokamai, jei vėliau apskaita naudojamasi bent 6 mėn.
Kasos aparato ar kortelių skaitytuvo apskaita 10-15 €/mėn. Kasos operacijos nemokamai.
Papildomas elektroninės apskaitos savitarnos funkcionalumas
(automatinio periodinių sąskaitų išrašymo, gamybos ar intrastat modulis, individualus sąskaitos šablonas)
nuo 20 €/mėn.

Kodėl verta rinktis EUREKA elektroninę apskaitą?

Pigu

 • Daugumą apskaitos procesų automatizavome, todėl galime užtikrinti aukštą kokybę už mažą kainą.
 • Kainos aiškios ir pritaikytos nedidelėms įmonėms. Klientai patys išsirenka ir bet kada keičia norimą apskaitos planą pagal įmonės buhalterinių operacijų kiekį. Pvz. ne sezono metu planą galima susimažinti ir mokėti mažiau.
 • Nėra paslėptų ir labai mažai papildomų mokesčių, nes į apskaitos planų kainas įskaičiuota viskas, ko reikia kiekvienos įmonės apskaitai.
 • Mūsų kainos vienos mažiausių rinkoje, jei įskaičiuosite kitų papildomus ir paslėptus mokesčius.
 • Sutartis neterminuota.

Patogu

 • Dirbame nuotoliniu elektroniniu būdu visoje Lietuvoje. Jums niekada nereikia siųsti popierinių dokumentų ar kažkur važiuoti, net pas mus ar į valstybines įstaigas, pvz. pasirašant sutartį ar steigiant įmonę.
 • Visi mūsų klientai nemokamai internetu naudojasi el. apskaitos savitarna, kurioje patys bet kada gali išrašyti sąskaitas, matyti visus savo įmonės rodiklius: pelną, apyvartą, sąnaudas, skolas, likučius, projektų pelningumus ir kt.
 • Kiekvienas klientas turi profesionalią asmeninę vyr. buhalterę, kuri veda buhalterinę apskaitą ir neribotai operatyviai konsultuoja: telefonu atsako iš karto, o el. paštu dažniausiai per kelias valandas.
 • Visus dokumentus į sistemą suvedame mes. Kartą per mėnesį klientas el. paštu savo vyr. buhalterei atsiunčia pirkimo sąskaitų nuotraukas ir banko išrašus, o ji nuotoliniu būdu atlieka visą buhalterinę apskaitą. 
 • Įdarbinant atsiunčiame sistemos automatiškai sugeneruotas darbo sutartis, taip pat įvairius įsakymus, jums belieka pasirašyti. Kaip ir jūs, nemėgstame "popierizmo", todėl padedame jį sumažinti.
 • Pigiai ir lengvai mūsų apskaitos sistemą galima sujungti su bet kokia elektronine parduotuve, Ebay, Amazon, Etsy, Shopify ar POS kasos aparatu, kad pardavimo sąskaitos importuotųsi automatiškai.
 • Paypal, Revolut, Transferwise ar kitų pinigų įstaigų apskaita automatizuota, todėl nekainuoja papildomai ir atliekama taip pat paprastai kaip ir Lietuvos bankų.
 • Periodinės sąskaitos jūsų klientams gali būti išrašomos ir nusiunčiamos automatiškai.

Patikima

 • Daugumą apskaitos procesų automatizavome, todėl išvengiame žmogiškų klaidų, o sutaupytą laiką skiriame kvalifikacijos kėlimui bei pridėtinės vertės klientui kūrimui, pvz. konsultacijoms kaip legaliai sutaupyti mokesčių.
 • Specializuojames nedidelėse naujose įmonėse, taip pat ir MB apskaitoje. Žinome ir patariame kaip joms legaliai mokėti mažiausiai mokesčių.
 • Visi Eurekos darbuotojai turi aukštajį universitetinį (ne koleginį) išsilavinimą ir reguliariai kelia kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių atlyginimų vidurkis Eurekoje yra vienas didžiausių iš visų buhalterines paslaugas teikiančių įmonių.
 • Bendradarbiaujame su MERITS mokesčių patarėjais ir advokatais, kurie turi daug patirties bylinėjantis su valstybinėmis institucijomis. Nuolatos sekame atnaujinimus "Mokesčių sufleryje". Todėl turime realią praktinę patirtį.
 • Garantuojame 100% mūsų atliktų darbų kokybę. Sunkiai tikėtinos klaidos atvejui esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu.
 • Garantuojame visišką konfidencialumą. Visi mūsų darbuotojai yra pasirašę griežtas konfidencialumo sutartis.
 • Turime virš 120 pastovių įvairių sričių klientų iš visos Lietuvos.
 • Eurekoje dirba patyrusi įmonių teisės advokatė, todėl esame stiprūs teisiniais klausimais. 
 • Dirbame su šiuolaikinėmis technologijomis debesyse, visi duomenys šifruojami, nenaudojame pasenusių buhalterinių programų. Todėl klientų duomenys yra visiškai apsaugoti nuo gedimo ar vagystės. Kasdien daromos dvi duomenų kopijos į atskirus serverius, esančius Lietuvoje ir D. Britanijoje.
 • Esame socialiai atsakinga įmonė - aukojame kiekvieną mėnesį.
 • Google.com turime virš 17 penkių žvaigždučių klientų atsiliepimų.