JADIS pildymas

Naudinga, kai Registrų centre JADIS posistemyje reikia pateikti informaciją apie įmonės dalyvius, pvz. norint atsidaryti įmonės banko sąskaitą. Atliekama nuotoliniu elektroniniu būdu, nereikia niekur važiuoti.

Kaina

39 € + PVM, Registrų centro mokesčiai įskaičiuoti.

Trukmė

Atliekame tą pačią darbo dieną po apmokėjimo ir reikalingų duomenų pateikimo. Registrų centre įprastai pakeitimai įsigalioja per 1 darbo dieną.

Užsakyti

Eureka

Renata Tamašauskienė,
Įmonių teisės advokatė

Iš Jūsų reikės

 • Įmonės direktorius turi turėti veikiantį mobilų parašą. Jei neturite, mobilų parašą lengvai per kelias minutes su asmens dokumentu išsiimsite savo mobilaus ryšio tiekėjo salone, net jei nesate abonentas. Mobilaus el. parašo reikės ne iš karto, todėl jį rekomenduojame išsiimti po paslaugos užsakymo ir taip sutaupyti laiko. Mobilus el. parašas yra patogiausias ir paprasčiausias būdas turėti el. parašą, kuris sutaupo daug laiko.
 • Įmonės ESI (elektroninio sertifikuoto išrašo) arba ESI prieigos rakto. ESI galime išimti ir mes.
 • JANGIS išrašo apie įmonės naudos gavėjus. JANGIS išrašą galime išimti ir mes.
 • Įmonės dalyvių duomenų.

Paslaugos eiga

Užsakius ir apmokėjus, gausite el. laišką, kuriame paprašysime atsiųsti reikalingus duomenis ir dokumentus. Juos gavę, su Jumis susisieksime telefonu ir susiderinę patogų laiką pateiksime duomenis JADIS nuotoliniu būdu.

Apie JADIS

JADIS yra Registrų centro informacinė sistema, kurioje kaupiami duomenys apie juridinio asmens dalyvius – akcininkus, narius ir pan. Išrašo iš JADIS gali prireikti pasirašant sutartis, teikiant paraiškas paramai ar kt., kai kita šalis reikalauja pateikti oficialius duomenis apie įmonės dalyvius. Duomenų pateikimas JADIS yra svarbus įmonei atidarant sąskaitas ar gaunant kitas paslaugas finansų įstaigose ir kitose institucijose, pvz. jei finansų įstaigos matys, kad duomenys apie įmonės dalyvius nėra pateikti JADIS, dalykiniai santykiai su tokiu klientu negalės būti pradėti ir vykdomi.

Atsiliepimai

Google esame viena iš geriausiai vertinamų buhalterinės apskaitos ir teisinių paslaugų įmonių Lietuvoje. Atsiliepimai Google:

EUREKA - buhalterinė apskaita ir teisinės paslaugos IconEUREKA - buhalterinė apskaita ir teisinės paslaugos

L. Zamenhofo gatvė 3, Vilnius

4,8 ★★★★★ 174 reviews

 • Avatar Lukas Misiūnas ★★★★★ prieš mėnesį
  Viskas labai greitai ir efektyviai, labai paprastai ir aiškiai. Tikrai esu labai patenkintas Jūsų paslaugomis ir rekomenduosiu visiems, kas įkūrinės naujus verslus. Dirbate labai gerai ir draugiškai. Didelis ačiū!
 • Avatar Mados Garažas ★★★★★ 3 weeks ago
  Ypatingai kruopščiai ir profesionaliai darbuojasi eureka.lt vyr.finansininkė Agnė ir jos komanda:) Rekomenduoju!
 • Avatar Viktoras Arkušinas ★★★★★ prieš 3 mėnesius
  Mums reikėjo, perkelti įmonės registracijos adresą, į Vilniaus miestą. Apmokėjome, parašėme el.paštu, po 8 min., jau gavome atsakymą, kad adresas patvirtintas. Iškarto paskambinome verslo partneriams, parekomendavome ir jiems čia įsigyti paslaugą. Jie įsigijo irgi 🙂 Sėkmės darbuose !
 • Avatar Andrius Kuciauskas ★★★★★ prieš 3 mėnesius
  Ne pirmą įmonę steigiu. Labai konstruktyvus ir greitas darbas. Nereikėjo iškelti kojos iš namų.

Mūsų paslaugų privalumai
 • Patikima. Esame viena iš geriausiai vertinamų apskaitos ir teisinių paslaugų įmonių Lietuvoje: Google atsiliepimai. Esame Lietuvos Buhalterių ir Auditorių Asociacijos (LBAA) nariai.
 • Be popieriaus. Kaip ir jūs, nemėgstame „popierizmo”, todėl padedame jį sumažinti. Dirbame be popierių, su elektroniniais, fotografuotais ar skanuotais dokumentais.
 • Visi nuotolio privalumai. Visas paslaugas teikiame įprastu ir nuotoliniu elektroniniu būdu visoje Lietuvoje. Jums niekada nereikia siųsti popierinių dokumentų ar kažkur važiuoti, net pas mus ar į valstybines įstaigas. Net pasirašant sutartį, perduodant duomenis ar steigiant įmonę.
 • Paprastas duomenų perdavimas. Klientai kartą per mėnesį dokumentus perduoda el. paštu arba įkeldami tiesiai į Google Drive debesį.
 • Klientų savitarna. Visi mūsų klientai nemokamai internetu naudojasi el. apskaitos savitarna, kurioje patys bet kada gali išrašyti sąskaitas, matyti visus savo įmonės rodiklius: pelną, apyvartą, sąnaudas, skolas, likučius, projektų pelningumus ir kt.
 • Duomenų saugumas. Visi įmonių duomenys saugomi el. būdu, Google ir kt. patikimų tiekėjų debesyse. Atsarginės duomenų kopijos saugomos keliose skirtingose šalyse. Visi mūsų darbuotojai sistemose prie sistemų jungiasi dviguba autentifikacija. Dirbame su šiuolaikinėmis technologijomis debesyse, visi duomenys šifruojami, nenaudojame pasenusių buhalterinių programų, įdiegtų kompiuteriuose. Todėl klientų duomenys yra apsaugoti nuo gedimo ar vagystės. Kasdien daromos dvi duomenų kopijos į atskirus serverius, esančius Lietuvoje ir užsienyje.
 • Asmeninė vyr. buhalterė. Kiekvienas klientas turi profesionalią asmeninę vyr. buhalterę, kuri veda buhalterinę apskaitą ir operatyviai konsultuoja rūpimais klausimais.
 • Operatyvumas. Telefonu atsakome iš karto, o el. paštu dažniausiai per kelias valandas, daugiausiai per 1 darbo dieną. Visus apskaitos duomenis klientai mato savitarnoje bet kuriuo paros metu. Galime apskaitą vesti ir kiekvieną savaitę.
 • Maksimalus automatizavimas. Esame viena iš kelių daugiausiai automatizuotų buhalterinių paslaugų įmonių Lietuvoje. Automatiškai importuojame bankų išrašus, apdorojame sąskaitas, generuojame ir pateikiame deklaracijas, generuojame darbo sutartis ar pardavimo sąskaitas. Automatizavimo dėka išvengiame techninių klaidų ir užtikriname aukštą kokybę. Sutaupytą laiką skiriame kvalifikacijos kėlimui bei pridėtinės vertės kūrimui klientui, pvz. konsultacijoms kaip legaliai mokėti mažiausiai mokesčių.
 • Automatiniai sujungimai su bankais. Klientai nemokamai naudojasi automatinių jungčių su bankais privalumais. Taip banko išrašai buhalterius pasiekia automatiškai, o klientai gali tiesiogiai į bankus perduoti apskaitos sistemos paruoštus pavedimų nurodymus.
 • Esame el. prekybos apskaitos profesionalai. Turime daug patirties el. prekybos apskaitoje ir jos automatizavime. El. prekybos pardavimų sąskaitas importuojame automatiškai. Mūsų apskaitos sistemą lengvai ir nebrangiai galima sujungti su bet kokia elektronine parduotuve, Ebay, Amazon, Etsy, Shopify ar POS kasos aparatu. Paypal, Stripe, Revolut, Transferwise ir kitų pinigų įstaigų apskaita automatizuota, todėl atliekama taip pat paprastai kaip ir Lietuvos bankų.
 • Esame stiprūs teisės srityje. Eureka teisės skyriaus vadovės pareigas užima įmonės bendraįkūrėja, patyrusi įmonių teisės advokatė Renata Tamašauskienė. Klientai nemokamai gauna jos konsultacijas ir naudojasi daugybe Renatos paruoštų dokumentų ir sutarčių šablonų. Nemažai dokumentų mūsų apskaitos sistema pati automatiškai ir užpildo, klientams belieka pasirašyti. Pvz. įdarbinant atsiunčiame sistemos automatiškai sugeneruotas darbo sutartis, taip pat įvairius kitus dokumentus, jums belieka tik pasirašyti.
 • Profesionalios konsultacijos. Specializuojamės aukštos kokybės apskaitos ir teisinėse paslaugose naujoms, mažoms ir vidutinėms UAB bei MB įmonėms. Aktyviai joms patariame kaip legaliai mokėti mažiausiai mokesčių bei konsultuojame teisiniais klausimais. Bendradarbiaujame su MERITS mokesčių patarėjais ir advokatais, turinčiais daug patirties bylinėjantis su valstybinėmis institucijomis. Todėl turime realią praktinę patirtį ir žinome įvairių institucijų ribas. Visi Eureka darbuotojai turi aukštajį išsilavinimą ir reguliariai kelia kvalifikaciją mokymuose.
 • Patarimai ir priminimai. Nuolatos sekame teisės aktų atnaujinimus „Mokesčių sufleryje” ir visus klientus proaktyviai informuojame apie pasikeitimus. Reguliariai klientams siūlome kaip optimizuoti jų apskaitą ir mokesčius.
 • Kokybės garantija. Garantuojame atliktų darbų kokybę. Sunkiai tikėtinos klaidos atveju, padengiame visus nuostolius. Kiekvienais metais vidaus auditorius tikrina kelias kiekvieno vyr. buhalterio įmones. Sekame mokesčių atnaujinimus ir konsultuojamės Mokesčių sufleryje. Esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu.
 • Konfidencialumas. Garantuojame visišką konfidencialumą. Visi mūsų darbuotojai yra pasirašę griežtas konfidencialumo sutartis.
 • Sąžininga kaina. Mokate tik tiek, kiek paslaugomis naudojatės. Kainos aiškios ir lanksčios. Apskaitos paslaugų sutartis neterminuota ir lengvai nutraukiama. Klientai patys išsirenka ir bet kada keičia norimą apskaitos planą pagal įmonės dokumentų kiekį. Pvz. ne sezono metu planą galima susimažinti ir mokėti mažiau.
Apie mus
 

Esame šeimos verslas ir tuo didžiuojamės. Džiaugiamės, kad būdami nepriklausomi, galime Eureka sėkmę matuoti ne uždirbamu pelnu, o klientų, darbuotojų ir savininkų pasitenkinimu Eureka. Siekiame, kad visos susijusios šalys būtų vienodai svarbios. Tai mūsų sėkmės formulė.

Andrius Tamašauskas,
„Eureka“ įkūrėjas ir vadovas

Naudinga informacija

Elektroninis sertifikuotas išrašas (ESI)

ESI yra labai populiarus Registrų Centro el. įmonės išrašas, kurį paslaugų teikėjai gali gauti tiesiogiai internetu ir taip pasitikrinti įmonės informaciją. Jums tereikia padiktuoti ESI prieigos raktą. Tai labai patogu, saugu ir taupo laiką.

Kaip gauti el. būdu steigtos įmonės steigimo aktą ir įstatus?

Pateikiame trumpą instrukciją kaip nemokamai atsisiųsti Steigimo aktą bei Įstatus/Nuostatus iš Registrų centro savitarnos.

Ar verta turėti antspaudą?

Patariame kada verta turėti antspaudą ir kaip tai padaryti, o kada – neverta.