Kontaktai

Dirbame nuotoliniu būdu, visoje Lietuvoje!

+370 5 238 0000  (I-IV: 8:00-17:00, V: 8:00-15:45)

Eureka.lt, MB (senas pavadinimas UAB „EUREKA LT“)

Reg. adresas: Savanorių pr. 1-35, Vilnius

Įm. kodas: 304467100

PVM kodas: LT100011822913
Sąsk. nr.: LT137300010151376664 (Swedbank)

Agnė Virketytė

Vyr. administratorė
Agnė Virketytė

+370 5 238 0000
agne.v@eureka.lt

Milena Butrimovičiūtė

Klientų aptarnavimo specialistė
Milena Butrimovičiūtė

+370 5 238 0000
milena@eureka.lt

Renata Tamašauskienė

Dir. pavaduotoja, advokatė
Renata Tamašauskienė

+370 626 90000
renata@eureka.lt

Andrius Tamašauskas

Direktorius
Andrius Tamašauskas

+370 5 238 0000
andrius@eureka.lt

Erika Viskontaitė

Vyr. buhalterė
Erika Viskontaitė

+370 5 238 0000
erika@eureka.lt

Agnė Trofimovaitė

Vyr. buhalterė
Agnė Trofimovaitė

+370 5 238 0000
agne@eureka.lt

Živilė Traškevičiūtė

Vyr. buhalterė
Živilė Traškevičiūtė

+370 5 238 0000
zivile@eureka.lt

Alicija Kozlovskaja

Vyr. buhalterė
Alicija Kozlovskaja

+370 5 238 0000
alicija@eureka.lt

Justina Pranckienė

Vyr. buhalterė
Justina Pranckienė

+370 5 238 0000
justina@eureka.lt